Medewerkers

StomaVlaanderen is een samenwerking van Vlaamse stomaverenigingen en heeft o.a. tot doel om tweejaarlijks een groepsoverschrijdende infodag te organiseren alsook opkomen voor de belangen van alle stomadragers. Samen staan we sterk !
Onderstaand de verenigingen die deel uitmaken van StomaVlaanderen en meegewerkt hebben aan voorbije infodagen in Malle, Blankenberge en KU Leuven.

 

Stoma – actief
Debard Christine : Voorzitster,  Tel : 056 / 45 56 65
e-mail : christine@stoma-actief.be
Stoma-Actief bereikbaar via Facebook : stoma-actief op facebook en
www.stoma-actief.be

logo skippy&loewie jongerenafdeling Skippy&Loewie , voor jongeren met een extra
Annelies
  ( Skippy ), Tel : 0496/83 52 04
Nieke ( Loewie ), Tel : 0474/26 11 26

Skippy & Loewie bereikbaar via mail : s&l@stoma-actief.be
via Facebook : skippy&loewie op facebook  en website : Skippy&Loewie 

                             Secretariaat : Stoma-Actief – Skippy & Loewie : Jean-Pierre Vanderstukken
Gsm :  0478 25 57 73  of 013 / 33 64 23      — e-mail : info@stoma-actief.be


logo boechoutStomaclub Boechout

Voorzitter : Eddy Meerbergen, Tel.: 03/455.51.61
e-mail: eddymeerbergen@skynet.be

website : Stomaclub Boechout


Stomavereniging Regio   Antwerpen vzw
secr.  Wilfried Eynatten, Tel. en fax: 03 459 82 85 — GSM: 0478 56 10 99

E-mail: secretariaat@stoma.be
website : Stoma Regio Antwerpen


stoma ilco vzw

 

Stoma ilco vzw :  Voorzitter Van de Voorde Hilde
email : info@stomailco.be
website : http://www.stomailco.be

 

Regio Gent:  Van de Voorde Hilde, Tel :  09/ 34 55 900,
e-mail: stoma.ilco.regio.gent@outlook.com of  hilde.vandevoorde@telenet.be
Regio Kortrijk: Billiet Johnny, Tel. 056/ 51 49 47
e-mail: stoma.ilco.regio.kortrijk@outlook.com of billiet.johnny@telenet.be
Regio Limburg: Vandersmissen Maggy, tel : 0477/ 99 15 29,
e-mail: stoma.ilco.regio.limburg@outlook.com  of maggy.vdsm@hotmail.com

Contactpersonen waarbij u terecht kan voor een telefonisch gesprek, e-mailcontact of een bezoekje
Aalst:  De Wolf Lilyane 0473 92 87 40, e-mail: SandraBerghman@hotmail.com
Dendermonde : Van Nuffel Erik, 052 42 29 11, e-mail:  erik.vn@hotmail.com
Halle: Huygh François, 02 38 00 788, e-mail: francois.huygh@telenet.be
Turnhout:  Claessen Rik, 014 61 74 94, e-mail: rik.claessen@scarlet.be
Mechelen-Leuven : De Ron Guido, 0477 61 38 00, e-mail: guido.deron@skynet.be

Contact voor partners:
Chambart Pierrette, Tel : 056/ 51 49 47, billiet.johnny@telenet.be
Haeck Martine, Tel : 0478 91 46 62, martine.haeck@skynet.be
De Clercq Marie-Louise,  e-mail  marielouisdeclercq@gmail.com


Stomaverenigng  Brugge – Roeselare

Voorzitter : Joseph Swimberghe, Tel :  050/34 05 57

e-mail:  schakel@skynet.be of  jozef.swimberghe@telenet.be
website : Stomavereniging Brugge


stomaclub oostendeStomaclub Oostende vzw

Voorzitter : Dirk tytgat, Tel :  059/50 04 92
e-mail ; dirktytgat@pandora.be

Website : www.stomaclub.be


Bewaren

Bewaren

Bewaren